Praca SEO SPECIALIST

Od Specjalisty ds. SEO oczekujemy prowadzenia i koordynacji działań SEO, SEM oraz content marketingowych. W zakres obowiązków wchodzi współtworzenie strategii, realizacja działań, kreatywna współpraca z zespołem oraz analizowanie i raportowanie skuteczności działań.

Opis stanowiska:
  • Pozycjonowanie serwisów internetowych
  • Opracowywanie strategii i rekomendacji dla serwisów pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych
  • Budowę witryn zapleczowych i opiekę nad serwerami SEO
  • Planowanie działań pozycjonerskich zarówno w dziedzinie content marketingu, jak i budowania zaplecza linków
  • SEO on-site: przeprowadzanie audytów istniejących serwisów, wsparcie projektantów w trakcie tworzenia nowych serwisów
Nasze wymagania:
  • Bogate doświadczenie w zakresie pozycjonowania serwisów internetowych poparte przykładami uzyskania istotnego wzrostu ruchu organicznego
  • Świetny warsztat analityczny, bardzo dobra znajomość dostępnej palety narzędzi, w szczególności: Google Analytics, GSC, narzędzi z obszaru heatmaps, CrazyEgg, etc.
  • Znajomość takich narzędzi jak Screaming Frog SEO Spider, Semrush, Ahrefs, Senuto,
  • Analityczny umysł, umiejętność przeprowadzania analiz i eksperymentów, wyciąganie wniosków popartych liczbami
  • Podążanie za aktualnymi trendami, śledzenie zmian w algorytmach Google i dostosowywanie do nich aktualnej strategii pozycjonowania
Mile widziane:
  • Podstawowa znajomość PHP
  • Znajomość HTML/CSS na poziomie pozwalającym na szybkie wprowadzanie zmian na stronie i dokonywanie poprawek
  • Znajomość popularnych systemów CMS takich jak Wordpress, Joomla, Drupal
Oferujemy:
  • Elastyczne formy zatrudnienia (ewentualnie uzależnione od lokalizacji i rodzaju pracy)
  • Wyjątkową atmosferę pracy w niestereotypowym zespole specjalistów
  • Możliwość rozwoju oraz uczestnictwo w różnorodnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
Czekamy na CV oraz list motywacyjny