O firmie

Xann Marketing oferuje kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Do obszaru naszych działań zalicza się m.in. tworzenie stron WWW, projektowanie, tworzenie i wdrażanie sklepów internetowych, pozycjonowanie stron, prowadzenie kampanii w Google Adwords oraz Facebook Ads.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie promowania i tworzenia wizerunku Twojej firmy w internecie zaczynając od przygotowania projektu, poprzez wdrożenie zaproponowanych przez nas rozwiązań i strategii marketingowych, aż po opiekę nad istniejącym już serwisem internetowym. Wybierając Xann Marketing, wybierasz nowoczesne rozwiązania i innowacyjność.

Dlaczego właśnie my?

Na sukces Xann Marketing składają się trzy rzeczy: profesjonalizm, pasja i solidność. Przez lata naszej działalności wypracowaliśmy niezawodne i nowoczesne rozwiązania, dzięki którym jesteśmy w stanie wykreować wizerunek w sieci, którego pozazdrości Ci konkurencja. To właśnie dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi nasz zespół specjalistów dopasuje w optymalny sposób strategię właściwą dla profilu działalności Twojej firmy. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie i tworzymy szyty na miarę plan działania, bo tylko w ten sposób można osiągnąć wymierne rezultaty.

Misja

Stabilne pozycje stron naszych klientów = Stabilne firmy naszych klientów.

Wizja

Jeden z najlepszych zespołów od pozycjonowania stron internetowych w Polsce w oczach klientów, konkurencji i pracowników.

 
 

Jak pracujemy?

 • Ustalenia

  Niezależnie od tego czy potrzebujesz nowej strony internetowej, SEO czy szukasz firmy od obsługi płatnych kampanii reklamowych w Google lub na Facebooku, pomożemy Ci dobrać rozwiązania, które będę pasować do specyfiki twojej branży i pomogą zmaksymalizować zyski. Nasz główny cel? Skuteczność działań!

 • Bez cyrografów

  Kompleksowa obsługa to nasze drugie imię. Zawsze możesz liczyć na nasze rady i rekomendacje i nigdy nie zostaniesz pozostawiony ze swoimi wątpliwościami sam. Preferujemy postawę proaktywną, a nie bierną.

 • Analityka

  Decyzje, które podejmujemy, mają oparcie w danych analitycznych. Możesz być pewien, że wykorzystamy wszystkie dostępne informacje, by jak najlepiej zaplanować nasze kampanie reklamowe czy stworzyć hierarchię słów kluczowych pod pozycjonowanie.

 • Zrozumiałe raporty

  Nie tylko szczegółowo raportujemy naszą pracę, ale możesz być także pewien, że wszystkie dane i wykresy, które od nas otrzymasz, zostaną wytłumaczone w sposób jasny i przejrzysty. Wychodzimy z założenia, że do budowy zaufania konieczne jest zrozumienie tego, jak pracujemy i dlaczego podejmujemy takie, a nie inne decyzje.