więcej fraz w TOP10 o 350%

Profil klienta

Onemarket.pl to sklep z meblami i dodatkami, dzięki którym twój dom stanie się miejscem przytulnym i nowoczesnym. Sklep bazuje nie tylko na ofercie marek własnych, takich jak Visby i Visby Young, ale także na produktach od małych i średnich producentów z całego świata. Co wyróżnia Onemarket na tle innych sklepów wnętrzarskich? Przede wszystkim podejście do oferowanych produktów: sklep stawia na unikalne meble i dodatki, świadomie unikając tych produkowanych na masową skalę. Mówiąc inaczej, jeśli szukasz produktów wyjątkowych i lubisz dobry design, Onemarket jest miejscem właśnie dla ciebie.

 

Zakres działań

  • projekt graficzny
  • stworzenie sklepu internetowego na silniku XannShop
  • audyt i optymalizacja + techniczne SEO
  • link bilding
  • AdWords
  • Google Merchant Center

Co udało nam się osiągnąć?

Z Onemarket jesteśmy od samego początku – uczestniczyliśmy zarówno w pierwszych, jeszcze niespecjalnie sprecyzowanych, planach, jak i późniejszych przemianach, szybko reagując na nierzadko bardzo dynamicznie zmieniającą się ofertę. Największe wyzwania? Przede wszystkim nieustanne prace optymalizacyjne i ciągłe wyszukiwanie nowych słów kluczowych, które najlepiej oddawać będą ofertę sklepu.

Efekty współpracy

 

Plany na przyszłość

Dzięki wspólnym działaniom udało nam się osiągnąć naprawdę wiele, ale wciąż przed nami wiele pracy. Oferta Onemarket wciąż się zmienia i poszerza, a my ciągle szukamy nowych sposobów na skierowanie potencjalnych klientów do sklepu – i to nie tylko na rynku polskim. Niedawno stworzyliśmy czeską wersję serwisu – bo Onemarket ma w planach podbijać rynek naszych południowych sąsiadów. Z czego jesteśmy najbardziej dumni? Przede wszystkim z nieustannie rosnących dochodów naszego klienta.

Zainteresowany?
To skontaktuj się z nami