Wzrost widoczności w TOP3 o 243%

Profil klienta

Mawit to firma oferująca kompleksową obsługę w trakcie budowy domów drewnianych w technologii szkieletowej – od projektu, po realizację, aż po wykończenie pod klucz.

Zakres działań

  • audyt i optymalizacja nowej strony
  • pozycjonowanie

Jak to się zaczęło

Mawit jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym, niestety tego stanu rzeczy nie odzwierciedlały wyniki wyszukiwania – także te lokalne. Zapadła decyzja, by w końcu zająć się reklamą strony internetowej – i w ten sposób Mawit trafił pod nasze skrzydła.

Co udało nam się osiągnąć

Sytuacja na samym początku nie była najciekawsza – ruch na stronie był znikomy i pochodził głównie z zapytań brandowych. Firmie zależało jednak na tym, by dotrzeć do klientów zainteresowanych oferowanymi usługami, ale nie znających jeszcze marki.

Efekty? W ciągu roku udało nam się osiągnąć wzrost widoczności fraz w TOP3 rzędu 243% i 800% wzrost widoczności dla fraz w TOP10 – także na mocno konkurencyjne, ogólnopolskie frazy. Nie zapomnieliśmy równocześnie o wadze zapytań lokalnych.

Jakie mamy plany na przyszłość?

Teraz toczymy walkę o najtrudniejsze, ogólnopolskie frazy – większość z nich znajduje się w TOP10 albo bardzo blisko TOP10. Plany na przyszłość? Oczywiście TOP3!

Zainteresowany?
To skontaktuj się z nami