Wzrost widoczności w TOP3 o 285%

Profil klienta

CGWisdom (cgwisdom.pl) to strona oferująca kursy wideo powiązane głównie z grafiką komputerową – skierowane do grafików, architektów i inżynierów. Ostatnio CGWisdom poszerzyło swoją działalność o kursy wideo z programowania.

Uczestniczyliśmy w konsultacjach już na etapie projektowania nowego serwisu
 

Zakres działań

  • konsulting w trakcie tworzenia strony internetowej
  • techniczne SEO
  • audyt projektu, a później strony
  • pozycjonowanie i optymalizacja
  • reklama na Facebooku

Jak to się zaczęło

Właściciel CGWisdom przyszedł na etapie tworzenia nowej strony internetowej – i od tego momentu nasze losy są powiązane. Uczestniczyliśmy w konsultacjach i służyliśmy radą już na etapie projektowania nowego serwisu. Efekt? Współpraca, która trwa nieprzerwanie od lat i wciąż przynosi coraz lepsze rezultaty.

Co udało nam się osiągnąć

Porównując ostatni rok z rokiem poprzednim, uzyskaliśmy o 164% więcej sesji z ruchu organicznego. Znacząco zwiększyła się także widoczność fraz w TOP3 – o niemal 285%.

Efekt? CGWisdom stało się rozpoznawalną marką na rynku kursów wideo skierowanych zarówno dla profesjonalistów chcących rozwijać swoje umiejętności, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją ścieżkę kariery. Lubimy myśleć, że mieliśmy w tym całkiem spory udział, ale nie da się ukryć: w tej branży liczy się przede wszystkim jakość – a właśnie to swoim klientom oferuje CGWisdom.

Jakie mamy plany na przyszłość?

Branża kursów wideo zmieniła się w ostatnich latach znacząco – na nasz rynek weszły zagraniczne serwisy, których nazw nie musimy wymieniać – najpierw z ofertą po angielsku, a później po polsku. Mimo rosnącej konkurencji CGWisdom wciąż osiąga coraz wyższe pozycje, dzielnie walcząc o swój kawałek tortu w branży kursów wideo. A my robimy wszystko, żeby tę tendencję zwyżkową utrzymać.

Zainteresowany?
To skontaktuj się z nami