Konferencja SEO Poland

  • Share

16 września 2022 w Krakowie odbędzie się SEO Poland -  konferencja skierowana do każdej osoby, która tworzy w sieci internetowej i chce być obecna w wyszukiwarkach internetowych. Wystąpią najznakomitsze twarze polskiej sceny SEO, które podzielą się swoją wiedzą. 

SEO poland
Całość wydarzenia przewiduje wiele zaskakujących niespodzianek, zwrotów akcji, przy nieustannie towarzyszącej grze światła i dźwięku. Całość zwieńczy niesamowite afterparty, poprzedzone występem zespołu muzycznego i później prowadzone przez znakomitego DJ'a. Rozpoczniemy punktualnie o 14:00 prezentacjami. Zakończymy je o godzinie 19:40. Afterparty rozpocznie się o godzinie 20:00 a zakończy dokładnie o 3:00 w nocy.

14:00 - 14:10 Powitanie
14:10 - 15:40 Wystąpienia prelegentów I
15:40 - 16:00 Przerwa kawowa
16:00 - 17:30 Wystąpienia prelegentów II
17:30 - 17:50 Przerwa kawowa
17:50- 19:40 Wystąpienia prelegentów III
19:40 - 20:00 Zakończenie
20:00 - 21:00 After party - zespół muzyczny
21:00 - 03:00 After Party - DJ +

Prelegenci

Na scenie zobaczysz znanych i kochanych ekspertów, ale jednocześnie zbudowaliśmy całkowicie nową formułę dla DEBIUTANTÓW. 6 osób będzie pierwszy lub może drugi raz na scenie i będzie miało 5 minut na pokazanie czegoś fascynującego, skondensowanego do niemal tylko wniosków i ich szybkiej obrony. Będzie niesamowicie szybko, gęsto i bardzo dynamicznie. Nie dasz rady się nudzić! Ponadto z każdym prelegentem będziemy pracować wiele miesięcy, aby ich wystąpienia miały niepowtarzalną jakość. Nad całością będzie czuwał profesjonalny prowadzący!

Damian Sałkowski

CEO w Senuto.com
11 lat doświadczenia w SEO. Obecnie CEO w Senuto, aplikacji do kompleksowego wsparcia działań SEO. W tym czasie miał okazję szkolić setki osób i wystąpić na kilkudziesięciu wydarzeniach branżowych. Autor dwóch książek o marketingu internetowym. Damian specjalizuje się w wykorzystaniu danych w procesie SEO. Prywatnie fan piłki nożnej, sportów motorowodnych i IOT.
Temat prezentacji
TBA

Robert Niechciał

Partner w Vestigio.agency
Ekspert z 17-letnim doświadczeniem w SEO. Miłośnik technologii i zastosowania jej na potrzeby SEO. Realizował frazy od „wypasu owiec w bieszczadach” po „payday loans”. W 2013 roku wicemistrz polski SEO. Mówi, wykłada, szkoli, inspiruje o SEO na zamkniętych szkoleniach w kraju oraz na największych konferencjach SEO na świecie.
Temat prezentacji
TBA

Maciej Chmurkowski

CEO w Adinspire.pl
Bez zbędnego prześcigania się w ilości lat spędzonych w branży (aczkolwiek nie wyginął jak podobne mu niektóre dinozaury) swoją pozycję mozolnie budował w oparciu o doświadczenie we wdrażaniu i testowaniu PBN. Bliżej mu do technicznego SEO opartego o linki oraz do ciemnej strony mocy tej branży niż do e-commerce'owego SEO realizowanego w białych koszulach. Prywatnie zawód ojciec, manager powierzchni płaskich oraz strażak ochotnik.
Temat prezentacji
TBA

Sławek Borowy

CEO w Asante.pro
Architekt strategii SEO w dużych przedsiębiorstwach, szkoleniowiec, prowadzący Festiwalu SEO.
Temat prezentacji
Od zera do milionera dzięki Google.

Szymon Słowik

CMO Takaoto.pro
Specjalista SEO, założyciel agencji Takaoto, współtwórca projektu TarantulaSEO.com.
Temat prezentacji
TBA

Organizatorzy

Połączyła nas pasja do robienia rzeczy dobrze, najlepiej jak umiemy. Obie firmy mają wieloletnie doświadczenie zarówno w organizacji dużych imprez, jak i w przekazywaniu wiedzy. Jako ludzie jesteśmy jak niebo i ziemia, uzupełniamy się, a razem tworzymy warunki aby wzbić się w kosmos. Takie jest SEO Poland!

LINKHAUSE

Platforma content marketingu i link buildingu, która oszczędza miesięcznie tysiące godzin pracy specjalistów zajmujących się publikacją treści. Z bazą obejmującą ponad 50 000 portali z Polski i kilkudziesięciu innych państw oferuje największy na rynku wybór. Od 7 lat pomaga firmom każdej wielkości, od MSP po liderów polskiego rynku ecommerce.

papaSEO

Obecnie najlepiej sprzedający się kurs SEO, z bazą ponad 1000 klientów, Pośród nich jest większość z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Unikalna formuła tworzenia bardzo profesjonalnych i rozbudowanych materiałów wideo oraz prosty język niezależny od doświadczenia odbiorcy, tworzy idealne warunki do nauki SEO. Doceniają to sami specjaliści, marketerzy, pracownicy IT oraz dyrektorzy i właściciele i firm.

BILETY do nabycia na stronie https://seopoland.pl

Zobacz również: 

Nasza oferta: