Xann Internet Solutions

Wyszukiwarka:

Tworzenie stron www

Tworzenie stron www

Wizytówka czy potężne narzędzie reklamowe?

Strona internetowa Twojej firmy jest nie tylko jej wizytówką lecz także narzędziem do podnoszenia zysków. Inwestycja w profesjonalnie zaprojektowaną i wykonaną witrynę jest niezbędnym narzędziem do kilkukrotnego zwiększenia obrotów każdej firmy. Witryna taka powinna być na bieżąco aktualizowana, a Ty nie zawsze chcesz lub możesz pozwolić sobie na wynajęcie firmy zajmującej się outsourcingiem, dlatego też biorąc pod uwagę powyższe trudności, oferujemy wykonanie wysokiej klasy serwisów www z zainstalowanym panelem administracyjnym z CMS (Content Management System inaczej System Zarządzania Treścią). Dzięki CMS będziesz mógł dowolnie, a przede wszystkim samodzielnie edytować treść merytoryczną strony za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej, z dowolnego miejsca na świecie.

Obsługa aplikacji CMS jest niezwykle prosta, CMS działa podobnie jak popularne edytory tekstu, nie wymaga więc od Państwa znajomości informatyki ani programowania.

Do zaprojektowania i wykonania każdej witryny z panelem CMS podchodzimy indywidualnie, bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje sugestie i zastrzeżenia, podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, wykorzystując do tego najnowsze technologie oraz fachową wiedzę. Ponadto zapewniamy naszym klientom stałą opiekę serwisową na każdym etapie projektu i wdrożenia strony www.

Dlaczego my?

Specjalizujemy się w projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu najwyższej jakości serwisami WWW. Przywiązujemy dużą wagę do atrakcyjności wizualnej tworzonych serwisów, nigdy jednak nie zapominamy o szybkości, użyteczności i prostocie obsługi.

Tags: tworzenie stron internetowych, SEO CMS, strony www, strony z panelem administracyjnym, projektowanie stron, projektowanie stron www,

Co jeszcze robimy?

Strony internetowe

Strony internetowe

Zaprezentuj się w internecie a nam pozwól zbudować swój wizerunek.

Czytaj więcej
Strony internetowe

Sklepy internetowe

Zwiększ swoją sprzedaż i zarabiaj więcej dzięki e-commerce.

Czytaj więcej
Pozycjonowanie i optymalizacja

Pozycjonowanie i optymalizacja

Wraz z naszą wiedzą o e-marketingu osiągniesz sukces w internecie.

Czytaj więcej
Statystyki stron internetowych

Statystyki stron internetowych

Dowiedz się w jaki sposób poruszają się użytkownicy po Twojej stronie.

Czytaj więcej