Szkolenia SEO/SEM

Szkolimy nie tylko osoby, które na co dzień zajmują się marketingiem w internecie,
ale także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z reklamą.

Szkolenia z pozycjonowania

Organizujemy indywidualne szkolenia z marketingu internetowego, skupiając się przede wszystkim na zagadnieniach dotyczących pozycjonowania i optymalizacji stron – zarówno metodami bardziej, jak i mniej zgodnymi z zaleceniami Google.

Warsztaty z Black Hat SEO

Warsztaty przeznaczone dla tych, którzy wytyczne Google traktują z przymrużeniem oka, a w swoich działaniach cenią przede wszystkim szybkie rezultaty i automatyzację działań.

Szkolenia z White Hat SEO

Szkolenia z White Hat SEO stworzone zostały z myślą o osobach, którym w pozycjonowaniu zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie. W trakcie kursu poruszane są między innymi takie zagadnienia jak Content Marketing w SEO czy analiza słów kluczowych.

Szkolenia z audytów stron internetowych

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się, co sprawia, że strona jest przyjazna SEO oraz dla tych, którzy chcą poznać tajniki technicznego SEO.

Marketing internetowy dla przedsiębiorców

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców, którzy chcą poznać możliwości, jakie daje reklama w internecie. W trakcie kursu omawiane są najważniejsze obszary reklamy internetowej z naciskiem na plusy i minusy konkretnych rozwiązań.

Szkolenia indywidualne i konsultacje

Prowadzimy szkolenia i konsultacje skierowane przede wszystkim do wewnętrznych działów marketingu. Wszystkie tego typu kursy przygotowywane są indywidualnie w zależności od potrzeb konkretnej firmy.

Dlaczego warto?

 

1) Uczysz się od praktyków

Nasi szkoleniowcy to praktycy, nie teoretycy, a wszystko, czego cię nauczą, na co dzień wykorzystują w pracy z własnymi klientami.

2) Aktualna wiedza

Marketing internetowy ciągle się zmienia, a to, co działało jeszcze pół roku temu, niekoniecznie musi się sprawdzać dzisiaj. Właśnie dlatego nasze szkolenia prowadzą tylko i wyłącznie osoby aktualnie pracujące w branży.

3) Praktyczne podejście

W trakcie szkoleń wykorzystywane są przykłady rzeczywistych działań marketingowych, dzielimy się danymi, trickami i przydatnymi w pracy marketera narzędziami. Wskazujemy też najczęstsze potknięcia – w końcu najlepiej uczyć się na (cudzych) błędach.

4) Case studies

W trakcie wszystkich naszych szkoleń pracujemy na przykładach i prezentujemy aktualne case studies – nasze teorie i obserwacje zawsze sprawdzamy w testach.

 

Indywidualny koszt szkolenia jedno dniowego 1500 netto